Fotoreportáž z výluky mezi Teplicemi nad Metují a Broumovem

Mezi 22. září a 5. říjnem probíhala mezi Teplicemi nad Metují a Broumovem nepřetržitá výluka. O tom, co se při výluce dělo si můžete udělat obrázek díky naší fotoreportáži.

V Teplicích nad Metují v km 82,889 probíhala oprava mostu – došlo k výměně ocelových částí, mostnic a nátěru ocelové konstrukce:

V Meziměstí se opravovala kolej 1A, tato kolej je vyloučena až do 8. října; směrem od Náchoda na Broumov se jezdí po trianglu do nákladního nádraží a odsud sune do osobního nádraží, stejným způsobem se jezdí i opačně od Broumova na Náchod, kdy z osobního nádraží vlak jede nejprve do nákladního a pak po trianglu pokračuje dále:

V blízkosti zastávky Broumov-Olivětín probíhalo čištění:

Přímo v Broumově v km 9,853 byl poblíž železniční stanice opraven vícekolejný přejezd – došlo k demontáži přejezdové konstrukce a kolejového roštu, odtěžení štěrkového lože, montáži železničního svršku, zaštěrkování a podbití, svařování, zřízení bezstykové koleje, zřízení živičného krytu vozovky a výměně stojanů automatických závor:

Výluky se účastnily dvě podbíječky, jedna čistička štěrkového lože firmy TSS, dopravce AWT s lokomotivami 740.604, 740.797, 753.603 a devatenácti vozy pro přepravu štěrku, dopravce SGWJ s lokomotivou 740.508, vozem Res a dvěma vozy Faccs a další pracovní stroje jako MHS nebo nákladní automobily.


Foto: Tomáš Ságner

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..