Nepřetržitá výluka Jaroměř – Trutnov 23. 6. – 10. 8. 2015

Od úterý 24. června od 8:00 až do pondělí 10. srpna do 18:00 proběhne nepřetržitá výluka na trati 032 v celém jejím úseku z Jaroměře až do Trutnova, se zavedením NAD za všechny vlaky a se dvěma výlukovými jízdními řády, jedním platným do 12. 7. a druhým platným od 13. 7. (v době platnosti druhého výlukového jízdního řádu nebudou obsluhovány Malé Svatoňovice – do těch budou ze Rtyně v Podkrkonoší zajíždět speciální autobusové spoje navazující na autobusy NAD). Výluka na trati 032 se dotkne též vlaků na trati 026 – z Náchoda bude zavedena NAD do Jaroměře, kde bude přestup na vlak. Cestující z trati 026 tak budou pro směr Hradec Králové v Náchodě přestupovat na autobus do Jaroměře, pro směr Trutnov pojedou vlakem až do Starkoče, kde přestoupí na autobus.

Autobusy budou z Jaroměře jezdit do Trutnova přímo bez jiných zastávek (linka R), se zastávkami mimo Starkoč (linka J) a se zastávkami včetně Starkoče (linka Z).

Polohu jednotlivých zastávek a časy odjezdů NAD jsou uvedeny ve výlukových jízdních řádech:

Výlukový jízdní řád platný od 24. 6. do 12. 7.

Výlukový jízdní řád platný od 13. 7. do 10. 8.

Během výluky by mělo dojít k modernizaci trati, opravě kolejí, stavbě nových přístřešků a nástupišť ve vybraných zastávkách a dalším čínnostem.

———

Zdroj: České dráhy

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..