Nepřetržitá výluka Police nad Metují – Teplice nad Metují 12. 5. – 26. 5. 2015

Od úterý 12. 5. od 7:40 do úterý 26. 5. do 18:00 hod. probíhá nepřetržitá výluka trati 026 v úseku Police nad Metují – Teplice nad Metují. Výluka přináší mimořádná opatření, kdy vlaky v úseku Police nad Metují – Teplice nad Metují jsou vedeny autobusy NAD a vlak v úseku Teplice nad Metují – Broumov jedou v jiných časových polohách než obvykle.

Autobusy náhradní dopravy jsou v jízdním řádu podbarveny žlutě a z důvodu omezení na silničních komunikacích v okolí Teplic nad Metují budou vedeny ve dvou linkách:
Linka R – autobusy linky R jedou v úseku Police nad Metují – Teplice nad Metují a zpět přímo bez zastávky a navazují na vlaky na trati 026. Spoje linky R jsou v jízdním řádu uvedeny červenou barvou.
Linka Z – autobusy linky Z jedou v úseku Police nad Metují – Teplice nad Metují náměstí ( – Adršpach). Zastavují za vlaky ve Žďáru nad Metují, České Metuji (event. Dědově) a na dalších zastávkách dle výlukového jízdního řádu. Spoje linky Z jsou v jízdním řádu uvedeny zelenou barvou.

Mezi vlaky Broumov – Teplice nad Metují a linkou Z a opačně není zajištěna návaznost. Cestující ze směru Broumov do České Metuje a Žďáru nad Metují (event. Dědova) mohou využít:
a) protisměrnou jízdu přes Polici nad Metují bez doplatku jízdného;
b) přejít v Teplicích nad Metují z vlaku na zastávku náhradní dopravy Teplice nad Metují, Na Rybárně (cca 7 minut chůze, bez garance návaznosti).

VÝLUKOVÝ JÍZDNÍ ŘÁD

———

Zdroj: České dráhy

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..