RegioShark zavítá na Náchodsko v rámci předvolební kampaně

Jeden z kandidátů do senátních voleb se rozhodl objednat zvláštní vlak, který v sobotu 8. září v rámci jeho předvolební kampaně zavítá do Náchoda, Broumova, Nového Města nad Metují a Bohuslavic nad Metují. Smyslem této jízdy má být představení moderní železniční dopravy, kterou by kandidát chtěl prosazovat. Též by chtěl informovat o Vysokovské spojce a dálkových vlacích do Polska, které by mohly v budoucnu jezdit přes Náchodsko.

Nechme stranou politiku (pro zájemce více informací zde), z pohledu příznivců železnice se jedná o zajímavou příležitost svézt se pro naší trať netypickým vozidlem, nebo si ho vyfotit. Vlak pojede z Hradce Králové do Náchoda, Broumova, odsud se vrátí přes Náchod do Bohuslavic nad Metují, poté pojede zpět do Broumova a nakonec opět přes Náchod a Starkoč odjede do Hradce Králové. Přesný jízdní řád:

Hradec Králové hl. n.7:35
Smiřice
7:45 – 7:49
Jaroměř7:55 – 7:57
Česká Skalice8:07 – 8:09
Starkoč8:15 – 8:18
Václavice8:22 – 8:25
Náchod8:31 – 8:40
Velké Poříčí8:46
Hronov8:48 – 8:51
Police nad Metují8:56 – 8:57
Žďár nad Metují9:00
Teplice nad Metují9:08 – 9:09
Meziměstí9:17 – 9:20
Broumov9:32

Broumov10.27
Meziměstí10:39 – 10:42
Teplice nad Metují10:50 – 10:51
Žďár nad Metují10:58
Police nad Metují11:02 – 11:03
Hronov11:08 – 11:11
Velké Poříčí11:13
Náchod11:19 – 11:40
Nové Město nad Metují11:49 – 11:51
Černčice11:55
Bohuslavice nad Metují11:56

Bohuslavice nad Metují12:00
Černčice12:01
Nové Město nad Metují12:05 – 12:08
Náchod12:17 – 12:42
Hronov12:48 – 12:50
Police nad Metují12:54 – 12:55
Teplice nad Metují13:05 – 13:06
Meziměstí13:14 – 13:17
Broumov13:29

Broumov13:32
Meziměstí13:44 – 13:47
Teplice nad Metují13:55 – 13:56
Hronov14:10 – 14:12
Náchod14:18 – 14:24
Václavice14:30 – 14:36
Starkoč14:40 – 14:43
Česká Skalice14:49 – 14:50
Jaroměř15:00 – 15:01
Smiřice15:07 – 15:09
Hradec Králové hl. n.15:19

Zdroj: propagační leták akce

Mohlo by se vám líbit...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.